Acasă » SOC » VIDEO Un sofer din Constanta a sarit sa bata jurnalistii!

VIDEO Un sofer din Constanta a sarit sa bata jurnalistii!

De: Cancan 03/05/2010 | 00:00
VIDEO Un sofer din Constanta a sarit sa bata jurnalistii!

Scandalagiul este un sofer din localitatea Ovidiu adus la sectia de politie dupa ce a lovit patru masini, acesta a sarit la bataie cand a vazut jurnalistii la sectie si a inceput sa injure si sa loveasca in stanga si dreapta.

Politistii au fost nevoiti sa ii puna catusele celui care a sarit sa loveasca jurnalistii! El fusese adus la sectia de politie dupa ce a lovit patru masini din localitatea Ovidiu iar politistii relateaza ca barbatul avea permisul suspendat si consumase substante etnobotanice inainte de a se urca la volan. Pentru scandalul produs la sectia de politie dar si pentru ca a condus cu permisul suspendat, barbatul s-a ales cu amenda si dosar penal.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video