Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Vinde tot din casa! Viorel Lis: „Eu as vrea sa o vand si pe Oana!”

Vinde tot din casa! Viorel Lis: „Eu as vrea sa o vand si pe Oana!”

De: Cancan 14/05/2010 | 00:00
Vinde tot din casa! Viorel Lis: Eu as vrea sa o vand si pe Oana!

Oana si Viorel Lis au adus in platoul emisiunii "Happy Hour" un covor, un tablou si o noptiera pe care vor sa le vanda!

Cei doi au dat anunt la ziar ca vor sa vanda anumite lucruri din casa pentru ca se muta in apartamentul Oanei si nu mai au nevoie de mobila veche si de alte decoratiuni din casa. Sotii Lis au marturisit ca o parte din lucruri le-au facut cadou si o parte vor sa le vanda. Cei doi vand un covor cu 100 lei, o mobila de dormitor cu 500 lei si multe alte produse, iar pentru ca Maruta le-a facut jocul, Viorel Lis a declarat ca ar vrea sa o vanda si pe Oana! „Eu as vrea sa o vand si pe Oana, daca ar vrea-o cineva…”

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video