Acasă » LIFE STYLE » Utile » Nikita si-a luat bona

Nikita si-a luat bona

De: Cancan 11/07/2009 | 00:00
Nikita si-a luat bona

MAMA SECOND-HAND. Nikita a gasit o bona ideala in persoana bunei sale prietene, Tanta, la care si locuiestein ultimul timp Fosta „regina” a sinuciderilor in direct de la OTV, Nikita, pare ca nu poate face fata singura noului ei statut de mamica. Mai exact, in conditiile in care Cristian Doban, iubitul sau, tocmai se pregateste sa plece in Grecia la munca, Nikita a simtit ca are nevoie de ajutor pentru a o creste pe micuta Mihaela Cristina. Drept urmare, si-a luat o bona, paparazzii CANCAN reusind sa le surprinda pe cele doua femei la o mica plimbare prin oras cu micuta Mihaela. Ca orice mama „vedeta”, Nikita si-a lasat fetita pe mainile, sau mai exact la pieptul noii dadace, mamica plimbandu-se nestingherita si mai aruncand din cand in cand cate o ocheada micutei Mihaela pentru a se asigura ca totul este in regula. Contactata telefonic, Nikita ne-a declarat ca bona este o foarte buna prietena de-ai ei: „O cheama Tanta si o iubeste foarte mult pe fetita mea. Are si ea un copil, dar mai mare, deci are experienta. Tot Tanta ne-a lasat sa locuim intr-o casa de-a ei, pana imi rezolv si eu problemele!” (R.R.)

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video