Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Cabral este fan shaorma si se mandreste!

Cabral este fan shaorma si se mandreste!

De: Cancan 15/11/2011 | 00:00
Cabral este fan shaorma si se mandreste!

Prezentatorul TV a dorit sa afle care este cea mai buna shaorma din Bucuresti si a pornit un sondaj de opinie pe Facebook.

Cabral a postat intrebarea „Care e cea mai buna shaorma din Bucuresti?” pe pagina lui de Facebook, iar reactiile nu au intarziat sa apara.

„Am pus aseara o intrebare simpla pe Facebook: care e cea mai buna shaorma din Bucuresti? Au venit vreo 70 de raspunsuri, in care se propuneau cateva shaormerii populare din Bucuresti. Pentru ca imi place votul popular… sa votam, zic, si sa acordam premiul pentru cea mai buna shaormerie din Bucuresti in 2011!”, a postat Cabral pe blogul sau.

Cabral este nerabdator! „Nu vom avea altceva de facut decat sa asteptam zapada si sa speram ca va fi destula”

Vorba de vedeta

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video