Acasă » Știri » Ce a pățit Simona Halep pe străzile din București! Imaginea s-a viralizat

Ce a pățit Simona Halep pe străzile din București! Imaginea s-a viralizat

De: Cancan 17/09/2018 | 20:44
Ce a pățit Simona Halep pe străzile din București! Imaginea s-a viralizat

Simona Halep a fost învinsă de traficul din București! Revenită din vacanță, marea noastră campioană a postat o imagine elocventă, de la bordul vehiculului pe care îl conduce.

După un concediu în Croația, unde a mers alături de familie, numărul unu mondial s-a întors în România, intrând pe ultima sută de metri înainte de revenirea pe terenul de tenis.

De o săptămână, în țara noastră au reînceput școlile, iar traficul este o corvoadă pentru orice șofer. Și pentru Simona, care a fost prinsă minute bune între două semafoare, în București, după cum le-a dezvăluit prietenilor virtuali, cu ultima postare, scrie digisport.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video

Tags: