A fost primar la Resita, dar si „femeie de serviciu”

Showbiz
A fost primar la Resita, dar si "femeie de serviciu"

Trimis de Dan Bordeianu, gazda show-ului „Aruncati din tren”, la Resita, Jorge a trebuit sa se descurce cum a putut pentru a strange cat mai multi bani. Pus pe treaba inca de dimineata, el a inceput munca la bucatarie, unde le-a gatit bolnavilor din spital mancare de regim. Apoi a trecut pe la un hotel, unde a facut curat in toalete, pentru ca mai apoi sa ajunga la primarul orasului, care i-a propus sa fie primar in locul lui.

Jorge a acceptat numaidecat asa ca timp de cateva ore a stat in fotoliu, a primit corespondenta, a dat aprobari si a baut cafea. Pe principiul una calda una rece, Jorge a trecut apoi la carat saci cu legume si fructe. A fost si distribuitorul unei firme de bauturi pentru ca la finalul zilei, Dan Bordeianu sa-l puna sa castige bani, dand spectacole in public.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video