Acasă » Showbiz » Showbiz intern » A pierdut 5.000 Euro pe luna in favoarea Ralucai Lazarut!

A pierdut 5.000 Euro pe luna in favoarea Ralucai Lazarut!

De: Cancan 02/11/2009 | 00:00
A pierdut 5.000 Euro pe luna in favoarea Ralucai Lazarut!

GHINION. Gina a ratat sansa de a face parte dintr-un format de mare amploare SUCCES. Dupa numai patru editii de Super Bingo, Raluca se poate lauda cu audiente record Sabina Ivanica Blonda a vrut cu orice pret sa faca parte din echipa show-ului, asa ca a ajuns prima la castingul care a avut ca scop gasirea unei prezentatoare sexy. Raluca Lazarut, fosta stirista sportiva de la Antena 3, nu a alergat singura in cursa pentru contractul cu echipa show-ului Super Bingo Metropolis de la Antena 1. Inainte de a decide cine va fi prezentatoarea sexy a concursului, producatorii au organizat, conform regulamentului, un casting. Prima vedeta care a dat proba a fost Gina Pistol. Se pare ca blonda si-a dorit cu disperare aceasta colaborare, mai ales ca banii pusi in joc erau de ordinul miilor de euro. Zvonurile cu privire la salarii au aparut inainte de preselectie, asa ca fostul iepuras Playboy a stiut de la bun inceput care e miza. Din pacate, la scurt timp dupa ce a dat proba, Gina a fost anuntata ca a fost respinsa si nu a trecut mult timp pana cand a aflat ca Raluca Lazarut este marea finalista si castigatoarea supersalariului de 5.000 de euro pe luna.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video