Acasă » Știri » Sport » Fotbal » Actuala iubita a lui Dodel: „Cristi este un baiat simplu, dar am inceput cu stangul relatia. Sper sa fim impreuna in continuare!”

Actuala iubita a lui Dodel: „Cristi este un baiat simplu, dar am inceput cu stangul relatia. Sper sa fim impreuna in continuare!”

De: Cancan 11/01/2011 | 00:00
Actuala iubita a lui Dodel: Cristi este un baiat simplu, dar am inceput cu stangul relatia. Sper sa fim impreuna in continuare!

Diana Guresoaie, noua iubita a lui Cristi Tanase, a vorbit pentru Drept la tinta despre relatia ei cu fotbalistul de la Steaua, fara a da prea multe detalii despre incidentul din barul de la Oltenita, unde Dodel era cat pe ce sa fie linsat de fostul iubit al Guresoaiei.

„Nu vreau sa vorbesc despre ce s-a intamplat, pentru ca este foarte urat. Mama lui m-a mai agresat si anul trecut. Nu sunt o distractie pentru fostul meu iubit, pentru ca nu mai suntem impreuna. Nu am anuntat pe nimeni ca va veni Cristi in bar, lumea stia ca ma voi duce eu acolo, pentru ca am sunat cu cateva zile inainte sa imi iau masa si lumea stia ca ma duc eu acolo, nu Cristi. In ultima lui zi de vacanta a zis ca vine si el”, a povestit Diana Guresoaie pentru „Drept la tinta”.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video