Adela Popescu: „Cei mai multi bani ii cheltui pe pantofi si genti”

Showbiz
Adela Popescu: "Cei mai multi bani ii cheltui pe pantofi si genti"

Cu toate acestea, actrita de la Acasa Tv nu are un stilist si marturiseste ca cei mai multi bani ii cheltuie pe accesorii: genti si pantofi. Adela spune ca isi pastreaza silueta de invidiat prin mancare sanatoasa si mult somn.

„Imi aleg singura hainele, mi le confectionez dupa bunul plac. Sunt atenta la ce propun marii designeri, insa niciodata nu am devenit o victima a lor. De multe ori mi-am readaptat hainele mai vechi , pentru ca au revenit in moda. Eu imi tot fac rochite si mereu ultima imi place cel mai mult. Cei mai multi bani i-am dat pe pantofi si genti, iar investitia cea mai mica o fac in haine”, marturiseste Adela pentru perfecte.ro

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video