Adriana Bahmuteanu si Silviu Prigoana s-au certat din cauza aerului conditionat! „Daca sotul meu doreste cu tot dinadinsul sa ne despartim, ne despartim. Dragoste cu sila nu se poate!”

Showbiz

„Daca sotul meu doreste cu tot dinadinsul sa ne despartim, nu am nicio problema, ne despartim! Dragoste cu sila nu se poate! Nu sunt o mama denaturata, nu sunt vreo nebuna, am grija de copiii mei, ii iubesc foarte multe! Si vreau sa-i cresc asa cum trebuie. Daca sotul meu doreste asta, eu nu pot sa-l oblig sa stea cu forta intr-o relatie pe care nu o mai doreste. Probabil este putin imatur, asta e parerea mea. Are niste reactii mai colerice si dupa aceea regreta ca le-a avut”, a marturisit Adriana Bahmuteanu la „Povestiri Adevarate” de la Acasa TV.

Cum o da Prigoana la-ntors?! „Am facut sesizare la Judecatorie pentru ca au disparut copiii din casa 48 de ore”

Adriana a plecat la o pensiune de langa Bucuresti cu copiii. „M-am saturat sa imi spal rufele in public. Pe mine lumea ma stie certandu-ma cu Prigoana si facand tot felul de conversatii spumoase pe la televizor. Nu mai vreau sa fac lucrurl asta. In fiecare casnicie mai sunt discutii, dar asta nu inseamna sa faca ceea ce a facut. Nu vad de ce ar trebui sa vina politia cu protectia copilului aici. Nu meritam lucrul asta nici eu nici copiii mei. Nu stiu de ce a facut asta. E o intrebare si in capul meu: de ce?”, a mai spus Bahmu ingrijorata.

Se pare ca Bahmu si Prigoana s-au certat de la aerul conditionat. „In concediu am avut o problema medicala si am stat 3 zile in spital. Dupa care copilul a avut diaree infectioasa si am alergat cu el pe la spitale pentru ca m-am speriat foarte rau si nu am avut liniste in concediu”, a povestit Bahmu.

Adriana Bahmuteanu si Silviu Prigoana divorteaza! El i-a facut plangere la Protectia Copilului pentru ca ar fi fugit de acasa!

Despre problema cu aerul conditionat, Adriana a spus: „Asta nu e o cearta, daca e sa te certi de la aerul conditionat…

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video