Andi Moisescu, despre sotia sa, Olivia Steer: „N-am mai putut sa o tin departe de televiziune”

Showbiz
Andi Moisescu, despre sotia sa, Olivia Steer: "N-am mai putut sa o tin departe de televiziune"

„Olivia e pasionata de reportaje de televiziune. N-am mai putut sa o tin deoparte. I-a placut foarte mult propunerea producatoarei de la Acasa. I-a mers la suflet. Ecranul are nevoie de Doamne de Poveste”, a declarat Andi Moisescu.

Andi s-a intors din vacanta cu forte proaspete. Din acest sezon, vedeta de televiziune este implicat in doua proiecte: Apropo TV si Romanii au talent.

„Deocamdata, cele doua programe nu s-au suprapus. O sa vad cand o sa inceapa Romanii au talent cum o sa ma descurc. Oricum, distractia merita toti banii. Am ras la cele patru preselectii de pana acum cat rad intr-un sezon intreg de ApropoTV. Romanii au talent ceva de speriat”, a spus el pentru PRO TV Magazin.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video