Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Andreea Tonciu si Nicolae Mitea s-au impacat! Bruneta: „M-a inselat! L-am prins in fapt”

Andreea Tonciu si Nicolae Mitea s-au impacat! Bruneta: „M-a inselat! L-am prins in fapt”

De: Cancan 13/06/2013 | 23:50
Andreea Tonciu si Nicolae Mitea s-au impacat! Bruneta: M-a inselat! L-am prins in fapt

Andreea Tonciu si Nicoale Mitea s-au impacat in sfarsit. Fotbalistul vrea sa isi intemeieze o familie alaturi de prezentatoarea TV. In plus, isi doreste si un copil.

Pe langa marea veste a impacarii, Andreea Tonciu a dezvaluit la Kanal D ca Mitea a inselat-o.

„L-am prins in fapt. Am fost inselata cu o fata care lucra la un salon erotic”, a spus bruneta, iar Mitea nu a negat afirmatia acesteia.

mitea tonciu

Prezentatoarea TV a marturisit in schimb ca ea nu a calcat stramb niciodata.

Cat despre dorinta lui Mitea de a intemeia o familie alaturi de ea, Andreea spune ca se mai gandeste…

R.N.

Banner

 

 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video