Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Bodo de la Proconsul, despre accidentul suferit azi: „Dumnezeu ne iubeşte şi nu ne-a lăsat să păţim nimic”

Bodo de la Proconsul, despre accidentul suferit azi: „Dumnezeu ne iubeşte şi nu ne-a lăsat să păţim nimic”

De: Cancan 08/02/2013 | 18:31
Bodo de la Proconsul, despre accidentul suferit azi: Dumnezeu ne iubeşte şi nu ne-a lăsat să păţim nimic

Solistul trupei Proconsul a suferit în această dimineaţă un accident, în timp ce se îndrepta spre Suceava, unde avea de sustinut un concert.

Din fericire, nici el, nici ceilalţi membri ai trupei care erau în maşină, nu au păţit nimic. Cântăreţul este convins că doar Dumnezeu i-a ajutat să scape teferi dintr-un accident care se putea transforma într-o tragedie.
 

„Mergeam spre un concert la Suceava. Dumnezeu ne iubeste atat de tare, incat, dupa ce s-a răsturnat masina, am văzut că nimeni nu a păţit nimic. Masina a suferit mari modificări. La volan era colegul meu Dragos. Am avut o porţiune de gheata, am derapat. Toată lumea e teafără”, a declarat Bodo la Happy Hour, precizând că va susţine concertul de la Suceava, din această seară .

 

Clara Văcaru

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video