Acasă » Știri » Cea mai dură pedeapsă primită de un şofer care a parcat neregulamentar. Ce i-au făcut vecinii la maşină

Cea mai dură pedeapsă primită de un şofer care a parcat neregulamentar. Ce i-au făcut vecinii la maşină

De: Cancan 02/11/2017 | 18:34
Cea mai dură pedeapsă primită de un şofer care a parcat neregulamentar. Ce i-au făcut vecinii la maşină

Un şofer din Gorj a primit o pedeapsă mai puţin obişnuită din partea locuitorilor unui cartier din Timişoara. Pentru că a încurcat circulaţia, câţiva oameni i-au înfoliat maşina.

Şoferul a parcat în aşa fel încât jumătate din autoturism a rămas în drum, blocând accesul maşinilor care aprovizionează cu marfă magazinele din zonă, lucru care i-a supărat câţiva localnici, arată DIGI24

Ce făcuşi BAROSANE? Ţi-au sigilat coteţul, «RASIŞTII» ăştia? În Calea Girocului între blocuri, cetăţeanul din GJ, a blocat accesul microbuzelor de marfă la magazinele din zonă, iar «rasiştii» ăştia din Banat, i-au pus coteţul la păstrare”, se arată în descrierea ce însoţeşte pozele apărute pe un grup de facebook.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video