Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Celia, mesaj emotionant in noaptea de Inviere. „In perioada sarbatorilor e si mai grea lipsa celor care nu mai sunt”

Celia, mesaj emotionant in noaptea de Inviere. „In perioada sarbatorilor e si mai grea lipsa celor care nu mai sunt”

De: Cancan 05/05/2013 | 11:30
Celia, mesaj emotionant in noaptea de Inviere. In perioada sarbatorilor e si mai grea lipsa celor care nu mai sunt

"Ne lipsesti". Este mesajul emotionant al Celiei pentru tatal ei trecut in nefiinta, postat pe site-ul de socializare Facebook.

celia

„In perioada sarbatorilor e si mai grea lipsa celor care nu mai sunt. In viata e bine sa iti iubesti atat de mult parintii, sotul, fratii, copii, incat daca te stingi, iubirea ce le-ai oferit-o in trecut si minunatele amintiri sa le ajunga pentru intreaga viata. Asa a trait tatal meu, ne-a iubit si l-am iubit cat pentru intreaga viata. Si totusi tare ne lipsesti! :(„, a scris Celia pe Facebook.

R.N.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video