Compozitorul roman a facut show de culise cu faimoasa artista americana intr-un studio din L.A. Kat Deluna a cantat, Costi Ionita a dansat

Showbiz
Compozitorul roman a facut show de culise cu faimoasa artista americana intr-un studio din L.A. Kat Deluna a cantat, Costi Ionita a dansat
COLABORARE. Costi si Kat au legat o prietenie la catarama pe parcursul inregistrarilor

Kat Deluna a colaborat de-a lungul timpului cu Shaggy, Elephant Man sau Akon, iar mai nou a apelat la serviciile lui Costi Ionita. De curand, cei doi au intrat intr-un studio din Los Angeles pentru a inregistra piesa compusa de Costi pentru artista, „Always on my mind”. Pe tot parcursul inregistrarilor, compozitorul roman a fost pus pe sotii, a dansat incontinuu, s-a amuzat si a intretinut atmosfera. La final, acesta a pus in scena o coregrafie cu iz… manelistic pe ultimele acorduri trase de Kat, pentru a sarbatori succesul colaborarii. „Kat Deluna este o profesionista in adevaratul sens al cuvantului. In plus, este o persoana optimista si am lucrat foarte bine cu ea. Cand a ascultat piesa, a indragit-o pe loc”, a declarat Costi Ionita pentru CANCAN. Pana acum, artista internationala a sustinut doua concerte in Romania, insa colaborarea cu Ionita ar putea sa o determine sa ne viziteze mai des.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video