Copil de sapte ani, in stare grava la spital, dupa ce a fost lovit in cap de un cal

Știri
Copil de sapte ani, in stare grava la spital, dupa ce a fost lovit in cap de un cal

Cateva secunde au fost de ajuns sa nu fie supravegheat de parinti,pentru ca baiatul sa ajunga langa calul familiei aflat in curtea casei. Animalul l-a lovit in mod inexplicabil pe micut in zona capului cu copitele, acesta ajungand in stare grava la spitalul Bagdasar Arseni, din Capitala, cu un elicopter SMURD.

Copilul are rani grave la cap, iar medicii sunt rezervati in ceea ce priveste sansele lui de supravietuire si fac totul pentru a-l salva.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video