Acasă » Știri » Sport » Fotbal » Copos cere daune de milioane de euro, in cazul Varga-Balan

Copos cere daune de milioane de euro, in cazul Varga-Balan

De: Cancan 28/04/2010 | 00:00
Copos cere daune de milioane de euro, in cazul Varga-Balan

Patronul Rapidului, George Copos a anuntat astazi ca va merge pana la capat in demersul sau, pentru stabilirea adevarului in cazul „Varga-Bala” si ca cere daune de milioane de euro.

„Am facut apel la TAS, am initiat deja procedura de atac. Acum, avocatii nostri pregatesc motivarea, care va fi transmisa in urmatoarele zile celor de la TAS. Cerem daune de milioane de euro celor vinovati in cazul Varga – Balan. Nu vreau sa spun daca vom cere daune Ligii, comisiilor sau altcuiva, pentru ca nu vreau sa deconspir planul nostru. Dar cei vinovati trebuie sa plateasca”, a punctat Copos.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video