Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Dezvăluiri intime! Ştefan Bănică a convins-o pe Andreea Marin să meargă la psiholog

Dezvăluiri intime! Ştefan Bănică a convins-o pe Andreea Marin să meargă la psiholog

De: Cancan 11/01/2013 | 09:13
Dezvăluiri intime! Ştefan Bănică a convins-o pe Andreea Marin să meargă la psiholog
Momentul in care Andreea Marin a fost externata dupa nastere

Andreea Marin a trecut printr-o perioadă dificilă, după naştere, şi a mărturisit că atunci a suferit de depresie.

Andreea Marin Bănică a mărturisit în urmă cu două luni, la lansarea unei cărţi la Baia Mare că, atunci când a făcut depresia, cel care a trimis-o către un psiholog a fost chiar Ştefan Bănică, potrivit rtv.net.

„Am reacţionat negativ prima dată: «De ce să merg la psiholog, mă crezi nebună?», a mărturisit Andreea. Fosta prezentatoare a emisiunii „Surprize Surprize” a mai spus şi că a ascuns faptul că a apelat la ajutorul unui psiholog pentru că nu a dorit „să-i plângă nimeni de milă”.

 

 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video