Acasă » Showbiz » Showbiz intern » DJ Harra a ajuns la capătul răbdării! „Mă mut in pădure! Nu mai suport!”. Ce a scos-o din sărite in această dimineaţă

DJ Harra a ajuns la capătul răbdării! „Mă mut in pădure! Nu mai suport!”. Ce a scos-o din sărite in această dimineaţă

De: Cancan 24/05/2013 | 11:11
DJ Harra a ajuns la capătul răbdării! Mă mut in pădure! Nu mai suport!. Ce a scos-o din sărite in această dimineaţă

DJ Harra, pe numele ei real Dana Neacsu, s-a trezit cu nervii intinsi in această dimineaţă.
 

Când îi era somnul mai dulce, DJ Harra a fost suprinsă neplăcut de vecinii ei care, pusi pe treabă, s-au apucat de construit la o oră foarte matinală.

„Imi bag … in constructiile mortilor masii ca ma saturai de boganituri ! Ma mut in padure la baneasa clar ! Nu mai suport!!”, a scris ea pe Facebook.

dana neascu

Bruneta este atât de deranjată de zgomotele pe care le fac vecinii, incât se gândeste chiar să se mute. „Deja incep sa caut ca nu mai pot !!! Cedez nervos! Eu am luat totul construit, nu am deranjat pe nimeni”, a mai scris ea pe reteaua de socializare.

pitipoance banner

C.V.

 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video