Acasă » Showbiz » Showbiz intern » După ce a schiat cu Adi Sînă, Andreea Bănică a ieşit la o bere cu Anca Serea!

După ce a schiat cu Adi Sînă, Andreea Bănică a ieşit la o bere cu Anca Serea!

De: Cancan 09/01/2013 | 21:14
După ce a schiat cu Adi Sînă, Andreea Bănică a ieşit la o bere cu Anca Serea!

Andreea Bănică s-a întâlnit în vacanţa ei, în Austria, cu Adi Sînă şi Anca Serea. Cei trei au schiat împreună, iar seara au ieşit la o bere.

În cursul zilei de azi, Adi Sînă s-a fotografiat cu Andreea Bănică cu care s-a întâlnit pe pârtia de schi. Cântăreţul a postat o fotgrafie cu ea şi a spus că e cea mai „bună schioare din Austria, Andreea Banică”.

Adrian Sana

Spre seară, Andreea Bănică şi iubita lui Sînă, s-au retras într-un local în care nu s-au încălzit consumând un vin fiert, ci şi-au comandat bere.

„După schi”, a scris Andreea pe Facebook.

Cele două vedete par foarte fericite şi relaxate, semn că vacanţa le prinde incredibil de bine.

Viorela Precupaş

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video