Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Dupa o vacanta activa, Dana Rogoz sarbatoreste 4 ani de cand prezinta emisiunea „De Suflet”, la ProTv International

Dupa o vacanta activa, Dana Rogoz sarbatoreste 4 ani de cand prezinta emisiunea „De Suflet”, la ProTv International

De: Cancan 29/01/2012 | 00:00
Dupa o vacanta activa, Dana Rogoz sarbatoreste 4 ani de cand prezinta emisiunea De Suflet, la ProTv International

Vedeta ProTv International, Dana Rogoz, a lasat in urma vacanta si s-a apucat de treaba impreuna cu echipa "De Suflet".

Ea a petrecut Revelionul impreuna cu iubitul ei, Radu, si cu fostii colegi de facultate. S-au cazat timp de 3 nopti, intr-o pensiune la Ranca, iar Dana s-a bucurat doua zile de zapada, si mai ales de sport, ea dandu-se cu placa. Si pentru ca Romania este intr-adevar surprinzatoare, ea povesteste cum ultima zi a anului a reusit sa o uimeasca, pe munte: „Pe 31, am urcat mai multi pe virful Papusa, cu telescaunul o parte din drum si apoi cam 40 de minute pe jos, prin zapada. Nu era chiar usor, ne incurajam unii pe altii si spre uimirea noastra ne-am intilnit cu un cuplu care cobora si el era incaltat cu pantofi de costum.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video