Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Este primul an cand nu am depresie!

Este primul an cand nu am depresie!

De: Cancan 18/12/2009 | 00:00
Este primul an cand nu am depresie!

Pentru ca anii trecuti a resimtit lipsa unui partener, in preajma sarbatorilor de iarna, bruneta a decis sa nu mai puna nimic la suflet. Si anul acesta Craciunul si Revelionul o prind pe Cosmina tot singura. Ca sa nu se intristeze, bruneta si-a creat un scut de protectie, alegand sa se cufunde in munca. Cand aud de Craciun si Revelion, ma gandesc la ele ca la un mijloc de a face bani!, marturiseste ea. Si, se pare, reteta functioneaza perfect. Este primul an cand nu sufar de depresia singuratatii. Am devenit o insensibila, dar este favoarea mea, ne-a declarat Cosmina. Vedeta isi va petrece sarbatorile alaturi de zeci de necunoscuti pe care va incerca sa-i faca sa se simta bine la evenimentele pe care le va gazdui.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video