Acasă » Știri » Știri interne » Gyorfi: Nu mor daca ma paraseste un barbat, am trecut de terebilismul asta!

Gyorfi: Nu mor daca ma paraseste un barbat, am trecut de terebilismul asta!

De: Cancan 13/06/2009 | 00:00
Gyorfi: Nu mor daca ma paraseste un barbat, am trecut de terebilismul asta!

Se stie foarte bine ca relatia dintre Daniela Gyorfi si George Tal a luat sfarsit dupa o lunga perioada de timp. Insa se pare ca despartirea dintre cei doi nu l-a afectat foarte tare pe George Tal, care a fost vazut zilele trecute in compania unei tinere domnisoare blonde. Artista sustine ca nu este nici pe departe deranjata de acest lucru, ba din contra o considera pe domnisoara cu pricina, draguta. ?Nu ma intereseaza cu cine umbla George (n.r. George Tal, fostul iubit al Danielei), am trecut de teribilismul in care daca ma paraseste un barbat, gata mor. Suntem in relatii ok, de prietenie, este impresarul meu si atat. Fata cu care a fost vazut George este draguta, semn ca are gusturi bune, el are probleme de gelozie nu eu? a declara Daniela in cadrul emisiunii Acces Direct.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video