Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Ilie Năstase e pus pe sotii! Ce glumă de-a lui o face pe Brigitte să crape de rusine de fiecare dată

Ilie Năstase e pus pe sotii! Ce glumă de-a lui o face pe Brigitte să crape de rusine de fiecare dată

De: Cancan 11/07/2013 | 18:38
Ilie Năstase e pus pe sotii! Ce glumă de-a lui o face pe Brigitte să crape de rusine de fiecare dată

Ilie Năstase adoră să o tachineze mereu pe proaspăta lui sotie, iar una dintre glumele lui o face Brigitte să roşească de fiecare dată.

Una dintre glumele preferate ale fostului mare sportiv este legată de prezervative. De fiecare dată când merge la cumpărături cu sotia lui, aceasta este pusă in fata unei glume care o face să se rusineze.

„De fiecare dată când are ocazia, Ilie imi tot aruncă pastila cu prezervativele. Mie oricum, nici nu-mi place să le folosesc, nici nu am de ce, pentru că nu am relatii paralele. Plus de asta, mie nu-mi place cuvântul prezervative.

De fiecare dată mă necăjeşte cu chestia asta. Când ajung la casă la magazine, mă intreabă dacă am cumpărat prezervative. Unele femei mai in vârstă nici nu-i inteleg glumele si cine stie ce cred. Mă deranjează chestia asta”, a declarat Brigitte Sfăt la emisiunea Happy Hour.

ilie nastase

C.V.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video