Acasă » Știri » Știri interne » Incendiu la un club din statiunea Mamaia! Focul a fost pus intentionat

Incendiu la un club din statiunea Mamaia! Focul a fost pus intentionat

De: Cancan 08/10/2011 | 00:00
Incendiu la un club din statiunea Mamaia! Focul a fost pus intentionat
Un incendiu a izbucnit, sambata dimineata, la un club din statiunea Mamaia, care functioneaza pe durata sezonului estival.

Un incendiu a izbucnit, sambata dimineata, la un club din statiunea Mamaia, care functioneaza pe durata sezonului estival.

Incendiul a izbucnit la scurt timp dupa ora 09.00, la fata locului deplasandu-se doua echipaje ale Detasamentului Constanta, cu masini de interventie cu apa si spuma.

Pompierii au reusit sa stinga flacarile dupa aproape doua ore.

In urma incendiului, au fost distruse aproximativ jumatate de tona de lemne, 200 de kilograme de profil PVC, 40 de metri patrati din acoperisul bucatariei si doi pereti exteriori din PVC.

Primele date arata ca focul ar fi fost pus intentionat.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video