Acasă » Showbiz » Showbiz intern » La asta chiar nu te asteptai! Nicoleta Luciu a revenit la Antena 1 dupa ani de zile: „Faceam un matinal cu Brenciu, ala a fost debutul meu in televiziune”

La asta chiar nu te asteptai! Nicoleta Luciu a revenit la Antena 1 dupa ani de zile: „Faceam un matinal cu Brenciu, ala a fost debutul meu in televiziune”

De: Cancan 12/04/2012 | 00:00
La asta chiar nu te asteptai! Nicoleta Luciu a revenit la Antena 1 dupa ani de zile: Faceam un matinal cu Brenciu, ala a fost debutul meu in televiziune

Nicoleta Luciu a revenit la postul care a lansat-o pe piata media din Romania. Nicoleta a pasit dupa multi ani in platourile Antenei 1, acolo unde si-a facut debutul in televiziune.

Nicoleta si-a adus aminte cu placere de primele sale clipe in media romaneasca, atunci cand facea un matinal alaturi de Horia Brenciu. „Au trecut multi ani de atunci, nici nu mai stiu cand se intampla asta. Cred ca dupa anul 2000. Faceam un matinal cu Horia Brenciu, undeva la mare. A fost frumos, ne distram. Cam asa a fost debutul meu in televiziune”, a dezvaluit Nicoleta la Antena 1.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video