La Valenii de Munte se face o toaleta publica de 60.000 de euro!

Știri
La Valenii de Munte se face o toaleta publica de 60.000 de euro!
Sursa Foto: adevarul.ro

„Este o investitie necesara pentru un oras turistic. Inca dinainte de ’89 oamenii au vrut asa ceva. Ei se plangeau ca lumea nu are unde sa isi faca nevoile si se duceau prin scarile de bloc sau chiar in parc. Costurile mari sunt legate de faptul ca aceasta toaleta este una subterana”, a spus primarul din Valenii de Munte, Marius Nita, pentru adevarul.

Suprafata toaletei publice este de 100 de metri patrati si va fi amplasata subteran, pentru a nu strica urbanistica parcului din oras.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video