Laurette a hotarat cum o va chema pe fetita ei! A testat cateva limuzine pentru micuta!

Showbiz
Laurette a hotarat cum o va chema pe fetita ei! A testat cateva limuzine pentru micuta!

Fetita pe care o va avea Laurette va purta un nume lung si exotic: Serena Luce Marie. Doctorul a spus ca va veni pe lume in jur de 19 decembrie, desi mulatra e convinsa ca o sa nasca la sfarsitul lui noiembrie.

„E o fetita activa, nebunatica, precum tatal. Eu imi doresc sa nasc pe cale naturala, pentru ca am inteles ca la cezariana te refaci mai greu”, a spus Laurette la „Acces Direct”.

Cat despre achizitionarea unei masini cu care sa o plimbe pe fetita ei, modelul are idei foarte clare. „Mie imi trebuie o masina mare, iti dai seama cate trebuie sa car?”, a spus Laurette.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video