Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Mama lui Catalin Botezatu, transportata de urgenta la spital! „Problemele din viata mea au afectat-o”

Mama lui Catalin Botezatu, transportata de urgenta la spital! „Problemele din viata mea au afectat-o”

De: Cancan 31/03/2010 | 00:00
Mama lui Catalin Botezatu, transportata de urgenta la spital! Problemele din viata mea au afectat-o

Mama creatorului de moda a ajuns aseara la Spitalul de Urgenta Floreasca din Bucuresti. Femeia a suferit o cadere de calciu si, din cauza problemelor cu tensiunea arteriala, a avut nevoie de interventia medicilor.

Imediat cum a primit vestea despre problemele de sanatate ale mamei sale, Catalin Botezatu a plecat de la repetitiile pentru „Dansez pentru tine” si a mers la spital, anunta site-ul emulte.ro. S-a linistit abia dupa ce a reusit sa vorbeasca cu cea care i-a dat viata, iar aceasta i-a spus ca se simte mult mai bine. Cadrele medicale i-au administrat glucoza si calciu, dupa care au lasat-o sa plece acasa.

Necazurile se tin lant de Bote in ultima perioada. Dupa ce a pus punct relatiei cu Bianca Dragusanu, designerul a fost nevoit ca ieri sa mearga la medic de doua ori: o data pentru accidentarea sa si o data pentru a-si vedea mama.

„Mama acum este bine. Nu a fost nevoie sa o internam, acum este deja acasa. A facut o cadere de calciu si a avut probleme cu tensiunea. De la oboseala, stres si probabil grijile pe care si le face pentru mine. Numai parinte sa nu fi! Desi are 65 de ani si se comporta ca un om de 40, se pare ca problemele din viata mea au afectat-o”, a declarat Catalin in exclusivitate pentru CANCAN.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video