Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Mihai Bendeac a dat-o pe muzică! Ascultă-l aici cum cântă piesa „You and I”! Lady GaGa ar trebui să fie mândră de acest cover!!

Mihai Bendeac a dat-o pe muzică! Ascultă-l aici cum cântă piesa „You and I”! Lady GaGa ar trebui să fie mândră de acest cover!!

De: Cancan 02/12/2012 | 20:55

Vremea urâtă de afară l-a determinat pe Mihai Bendeac să înregistreze o piesă interpretată de Lady GaGa. Actorul a cântat-o exact aşa cum a simţit-o şi i-a ieşit de minune.

Mihai Bendeac

„Sper să nu mă judecaţi foarte foarte aspru. Repetam şi mi-am dat seama că e o vreme atât de urâtă afară încât ajungând la melodia asta am vrut să o share-uiesc cu voi. N-o judecaţi din punct de vedere profesional, e complet needitată şi am şi mari emoţii„, a spus Mihai.

gaga

Piesa se numeşte „You and I”, iar Mihai a cântat-o absolut superb şi cu siguranţă Lady GaGa ar fi mândră de acest cover! Şi asta chiar dacă actorul a înregistrat-o într-o manieră proprie, iar vocea lui are ceva din Jon Bon Jovi.

Vă place cover-ul?

Viorela Precupaş

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video