Natalia Mateut, despre accidentul de masina: „Pe strazile din Bucuresti sunt zeci de coliziuni, mi s-a intamplat si mie o data, nu e nimic grav”

Showbiz
Natalia Mateut, despre accidentul de masina: "Pe strazile din Bucuresti sunt zeci de coliziuni, mi s-a intamplat si mie o data, nu e nimic grav"

Fiica lui Dorin Mateut se afla la volanul autoturismului sau, cand, din cauza unei manevre si a traficului intens, a intrat intr-un alt autovehicul.

„Oricui i se poate intampla sa faca un accident in trafic. Pe strazile din Bucuresti sunt zeci de accidente. Mi s-a intamplat si mie o data sa am o coliziune cu un autoturism, nu e nimic grav. Totul s-a rezolvat pe cale amiabila, fiecare dintre cei implicati isi va face masina pe Casco”, a declarat Natalia Mateut pentru CANCAN.ro.

Natalia Mateut a fost in vacanta pe Coasta de Azur! „Mi-au placut restaurantele exclusiviste, plajele minunate, cluburile vechi, dar foarte misto”

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video