Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Nimeni nu a putut sa-si explice asa ceva! Mihai Leu, singur intr-un club din Capitala

Nimeni nu a putut sa-si explice asa ceva! Mihai Leu, singur intr-un club din Capitala

De: Cancan 10/03/2013 | 17:56
Nimeni nu a putut sa-si explice asa ceva! Mihai Leu, singur intr-un club din Capitala

Mihai Leu s-a gandit sa petreaca seara de sambata intr-un club din Capitala, dar aparitia lui a fost cel putin bizara.

Mihai Leu a avut, sambata seara, o aparitie neobisnuita intr-un club din Bucuresti.

Mihai Leu

Daca majoritatea persoanelor, atunci cand se hotarasc sa petreaca in club, merg insotiti de prieteni sau cel putin de o persoana, Mihai Leu a venit singur.

Campionul national de raliu a petrecut solitar intreaga seara si s-a plimbat printre petrecaretii prezenti acolo.

Mihai Leu

Mai mult, fostul boxer a fost recunoscut de fani si s-a fotografiat cu toti cei care au dorit sa apara alaturi de sportiv.

Ionut Chiperi

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video