Pavel Bartos s-a distrat intr-un club din Cluj-Napoca! O bruneta nu-si putea lua mainile de pe el

Showbiz
Pavel Bartos s-a distrat intr-un club din Cluj-Napoca! O bruneta nu-si putea lua mainile de pe el

Dupa ce miercuri si joi au fost preselectiile „Romanii au Talent” la Cluj, echipa emisiunii a ramas si vineri in oras. O parte din ea, printre care si Pavel Bartos, a iesit intr-un club din centrul orasului, unde a petrecut pana in zori.

Usor „obosit”, Bartos a fost animat de o bruneta focoasa, inalta si cu parul cret.

Atat Pavel Bartos, cat si Smiley, s-au simtit foarte bine la Cluj, dovada fiind si o poza postata recent de Smiley pe o retea de socializare, in care il plimba pe amicul lui cu un carucior de cumparaturi prin parcarea unui mall.

Clujenii s-au prezentat in numar mare la preselectie, dupa ce anul trecut marele premiu a fost castigat de mentalistul Cristian Gog din Cluj.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video