Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Pepe este un artist fericit! Vezi cum si-a petrecut vedeta Craciunul

Pepe este un artist fericit! Vezi cum si-a petrecut vedeta Craciunul

De: Cancan 25/12/2015 | 20:38
Pepe este un artist fericit! Vezi cum si-a petrecut vedeta Craciunul

Se pare ca cele doua fetite ale cantaretului au fost cuminiti anul acesta pentru ca Mosul a fost darnic cu ele. Interpretul si-a postat mai multe imagini pe pagina sa de Facebook alaturi de acestea.
 

Pe langa agenta incarcata de concerte, din aceasta perioada, Pepe nu uita de sotia lui, dar si de cele doua micute ale sale:: Rosa si Maria. Pentru ca sarbatorile sunt cele mai frumoase atunci cand le petreci in familie si alaturi de cei dragi se pare ca Pepe a reusit sa se bucure de fiecare clipa in parte cu ocazia Craciunului.

Pepe

La fotografiile postate, vedeta a scris si un mesaj, in care le spunea tuturor cat de fericit si implinit se simte: „Nimic nu se compara cu bucuria copiilor din zorii zilei de Craciun! A venit Mosul.”

Pepe

Prietenii virtuali nu au stat prea mult pe ganduri si au apreciat imaginile publicate:

Pepe

„Asta e sigur, zambetul si bucuria copiilor nu se poate compara cu nimic. Sarbatori fericite”, „Craciun fericit alaturi de cei dragi tie, nimic nu se compara cu bucuria de a fi tata a unor ingerasi de copii frumosi, fericiti si iubiti.”

 

Oana Pascaru

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video