Acasă » Știri » Sport » Fotbal » Piti a sarit de bucurie la golul Unirii

Piti a sarit de bucurie la golul Unirii

De: Cancan 14/09/2010 | 00:00
Piti a sarit de bucurie la golul Unirii
Reusita. Semedo a inscris, in minutul 61, unicul gol al intalnirii Unirea - Steaua si l-a facut fericit pe Victor Piturca

Infrangerea Stelei in fata Unirii Urziceni a fost primita cu multa satisfactie de stafful tehnic al Universitatii Craiova.

Victor Piturca si-a strans toti colaboratorii sambata seara si, alaturi de ei, a vizionat meciul echipei lui Ilie Dumitrescu. Pe timpul disputei nu au lipsit comentariile si criticile la adresa jocului Stelei din partea fostului staff al „ros-albastrilor”, iar momentul culminant a venit odata cu golul lui Semedo. Piturca, Neagoe, Boldici si Ovidiu Costesin au explodat de bucurie si s-au imbratisat cu foc la reusita atacantului portughez. Martorii oculari sustin ca oltenii au urmarit cu sufletul la gura finalul meciului de la Urziceni, incurajand cu putere formatia ialomiteana. Sfarsitul intalnirii i-a adus in culmea fericirii pe sefii Craiovei. Martorii oculari sustin ca Victor Piturca parea a fi cel mai bucuros. „Te-au ajuns blestemele, Gigi”, ar fi concluzionat managerul Universitatii, conform surselor de la fata locului.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video