Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Prima reactie după ce a câştigat MasterChef! Ce a scris, pe Facebook, concurentul mai bogat cu 50.000 de euro

Prima reactie după ce a câştigat MasterChef! Ce a scris, pe Facebook, concurentul mai bogat cu 50.000 de euro

De: Cancan 28/05/2013 | 23:31
Prima reactie după ce a câştigat MasterChef! Ce a scris, pe Facebook, concurentul mai bogat cu 50.000 de euro

Cel de-al doilea sezon MasterChef s-a incheiat in această seară, cu lacrimi de bucurie pentru Aida Parascan.
 

A venit din Italia pentru a participa la show-ul de gătit si bine a făcut. Aida a impresionat cei trei Chefi cu preparatele ei si a reusit, la sfârsitul celor 14 emisiuni, să plece mai bogată cu o sumă frumusică.

După desemnarea marelui premiu din această seară, Aida a postat pe Facebook un mesaj prin care le multumeste celor care au ajutat-o să ajungă unde si-a dorit.

„MULTUMESC TUTUROR CELOR CARE AU CREZUT IN MINE ! MULTUMESC MASTERCHEF!!! MULTUMESC ECHIPEI MASTERCHEF, MULTUMESC CHEFILOR, MULTUMESC COLEGILOR MUTUMESC FAMILIEI!!!”, a postat ea pe Facebook.

MASTERCHEF

mitea

C.V.
 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video