Acasă » Reportaj » Risca sa ajunga pe drumuri

Risca sa ajunga pe drumuri

De: Cancan 14/01/2010 | 00:00
Risca sa ajunga pe drumuri
Necazuri. Dupa ce tatal i-a fost ucis pentru ca a luat apararea unei femei, iar mama i-a decedat din cauza unei boli necrutatoare, Ovidiu Marculescu risca sa fie evacuat din casa

Fiul cascadorului Florin Marculescu, ucis cu bestialitate in urma cu 11 ani pentru ca a luat apararea unei femei, este la un pas de a ramane pe drumuri.

Dupa ce tatal sau a fost ucis, Ovidiu a ramas impreuna cu sora sa in grija mamei, insa aceasta a decedat in urma unei boli necrutatoare, cei doi copii fiind crescuti de o matusa. Aceasta spune ca a platit in urma cu cativa ani 30.000 de euro proprietarului imobilului in care locuieste in prezent impreuna cu fiul cascadorului, care are acum 19 ani, cu sora acestuia, in varsta de 15 ani, precum si cu alti membri ai familiei. „Urma sa-i dam restul de bani la semnarea contractului. Numai ca proprietarul era in divort, lucru pe care nu ni l-a spus, iar fosta sotie ne-a actionat in judecata pentru a fi evacuati, avand castig de cauza in prima instanta”, ne-a spus matusa lui Ovidiu Marculescu.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video