Acasă » SOC » Sase cadavre in descompunere au fost gasite in casa unui violator!

Sase cadavre in descompunere au fost gasite in casa unui violator!

De: Cancan 02/11/2009 | 00:00
Sase cadavre in descompunere au fost gasite in casa unui violator!

Un criminal in serie a fost arestat in Statele Unite dupa ce in casa acestuia au fost gasit sase cadavre in descompunere. Corpurile cu fost gasite in podul casei in care acesta locuia in Clevland.Politia a instaurat un post mobil de comanda si a cerut persoanelor din zona sa vina si sa incerce sa identifice victimele. Conform analizelor pe care medicii legisti le-au facut s-a demonstrat ca doua dintre cadavre apartineau unor femei, iar unul dintre ele constituie un caz de omucidere. Celelalte patru nu au fost identificate in niciun fel. Suspectul rpincipal al acestor crime tocmai ce fusese eliberat din puscarie, acolo unde ispasise 15 ani de inchisoare pentru viol.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video