Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Show in fata casei lui Prigoană! Măruţă a mers la vila lui si a strigat gura mare „Dă-ne banii!” Cum a reactionat politicianul

Show in fata casei lui Prigoană! Măruţă a mers la vila lui si a strigat gura mare „Dă-ne banii!” Cum a reactionat politicianul

De: Cancan 28/05/2013 | 17:44
Show in fata casei lui Prigoană! Măruţă a mers la vila lui si a strigat gura mare Dă-ne banii! Cum a reactionat politicianul

Inainte de a se impăca cu Bahmu, Silviu Prigoană a făcut un pariu cu Măruţă, in direct. Politicianul si prezentatorul TV au pus rămăşag, pe 15.000 de euro, că nu se va intoarce niciodată la mama copiilor lui.

Insă, chiar inainte de Paste, minunea s-a petrecut, iar Prigoană si Bahmu s-au impăcat. Chiar si asa, omul de afaceri nu are de gând să-i dea niciun leu lui Măruţă, pentru că, spune el, nu s-a certat niciodată cu soţia lui.

Prezentatorul Happy Hour nu se lasă si are de gând să facă tot ce e necesar pentru a recupera banii, pe care are de gând să-i dea unor copii săraci.

maruta

Zilele trecute, Măruţă a mers in faţa vilei politicianului, impreună cu mai multe persoane, pentru a-şi cere banii in gura mare. „Domnu’ Prigoană, aveti să ne dati niste bani, in urma unui pariu pe care l-ati făcut”, a strigat Cătălin.

maruta

Văzând agitatia din fata casei lui, Prigoană a iesit in curte, dar l-a ignorat cu desăvârşire pe Măruţă, iar de onorarea pariului nici nu s-a pus problema. Mai mult, el a chemat politia, arătându-se deranjat de ceea ce se intâmplă. Oamenii legii nu au avut insă ce să facă, deoarece Măruţă nu a deranjat linistea publică si nu incurca circulatia.

maruta

„Silviu Prigoană, ai făcut un pariu, trebuie să te tii de cuvânt. Cumpără niste produse pentru copiii amărâţi”, a spus Măruţă, abandonând, pentru moment, incercarea de a recupera banii. El va reveni insă, zilele următoare, in fata casei lui Prigoană.

maruta

maruta

maruta

maruta

mitea


 

 

C.V.

Urmărește Cancan.ro pe Google News
×