Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Bianca Drăguşanu şi-a scos fetiţa la joacă în zăpadă! Ce bine i se potriveşte ipostaza de mămică: ”Ne bucurăm!”

Bianca Drăguşanu şi-a scos fetiţa la joacă în zăpadă! Ce bine i se potriveşte ipostaza de mămică: ”Ne bucurăm!”

De: Cancan 06/01/2017 | 19:56
Bianca Drăguşanu şi-a scos fetiţa la joacă în zăpadă! Ce bine i se potriveşte ipostaza de mămică: ”Ne bucurăm!”

Bianca Drăguşanu este o mămică topită după copilul ei! Blonda s-a bucurat din plin de prima zăpadă din viaţa fiicei sale şi a împărtăşit din momentele de extaz şi prietenilor ei virtuali.

Bianca Drăguşanu are parte de cea mai frumoasă iarnă din viaţa ei! Blonda trăieşte bucuria primei zăpezi alături de fiica ei, Sofia, pe care a scos-o să ia contact pentru prima dată cu zăpada.
Iubita lui Victor Slav a postat pe o reţea de socializare un video în care apare dansând cu bebeluşa în ninsoare şi cântându-i acesteia.
”Ne bucuram de zapada! Casă dulce casă. Acasă. ninge. Binecuvântată. Îngerul meu. Prima zăpadă pentru Natalia Sofia”, le-a spus Bianca Drăguşanu prietenilor ei virtuali.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video