Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Ce putea să mânânce cea mai frumoasă gimnastă din România, în public! ”Juratul” Sandra Izbaşa a dat verdicte!

Ce putea să mânânce cea mai frumoasă gimnastă din România, în public! ”Juratul” Sandra Izbaşa a dat verdicte!

De: Cancan 18/10/2016 | 23:19
Ce putea să mânânce cea mai frumoasă gimnastă din România, în public! ”Juratul” Sandra Izbaşa a dat verdicte!

Cea mai frumoasă gimnastă din românia a participat la un show tv...culinar! Sandra Izbaşa a dat verdicte asupra felurilor de mâncare preparate de concurenţi.

Trei echipe s-au înfruntat în showul TV, iar juriul a fost compus din 11 sportivi, nevoiţi să lase efortul fizic pentru cel…gustativ. Toţi sportivii s-au arătat impresionaţi de felurile de mâncare. Unii au declarat că unele dintre preparate au fost prea simple, altele fiind atât de încărcate încât nu îşi dădeau seama nici măcar ce gustă.

Echipa roşie s-a impus detaşat în faţa celorlalte, la proba jurizată de 11 sportivi, chef Sorin Bontea nu şi-a mai încăput în piele de fericire. ”Îmi pare rău! Au rămas două farfurii, păcat că le-ai luat şi pe-alea”, i-a spus el lui chef Scărlătescu. (Gabriel Niculescu)

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video