Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Ce va face câştigătoarea de la „Bravo, ai stil!”, SILVIA, cu cei 100.000 de lei pe care îi va primi: „Voi…”

Ce va face câştigătoarea de la „Bravo, ai stil!”, SILVIA, cu cei 100.000 de lei pe care îi va primi: „Voi…”

De: Cancan 20/12/2016 | 00:31
Ce va face câştigătoarea de la Bravo, ai stil!, SILVIA, cu cei 100.000 de lei pe care îi va primi: Voi...

Silvia a anunţat ce va face cu cei 100.000 de lei pe care îi va primi în urma câştigării concursului "Bravo, ai stil!".

„Îi voi investi în mine, voi face ceva cu moda”, a declarat Silvia la o emisiune tv.

Silvia a vorbit şi despre permanenta dispută pe care a avut-o cu Iulia Albu în cadrul concursului. Întrebată dacă s-a temut că ar putea pierde concursul din cauza acestei dispute, Silvia a susţinut că nu s-a temut niciun moment de acest lucru. „Ştiam că Iulia are doar 33,3% (n.r.- factor de decizie în juriu), deci nu aveam cum să pierd acest concurs din cauza ei”, a declarat Silvia.

Silvia este marea câştigătoare a concursului „Bravo, ai stil!” (DETALII AICI). Silvia a obţinut 50,9% din voturile telespectatorilor, pe locul 2 fiind Cristina Mihaela, care a fost foarte aproape de Silvia, primind 49,1% din voturile telespectatorilor.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video