Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Lidia Buble, bolnavă! Artista a luat o decizie radicală

Lidia Buble, bolnavă! Artista a luat o decizie radicală

De: Cancan 16/11/2016 | 17:56
Lidia Buble, bolnavă! Artista a luat o decizie radicală

Lidia Buble a dezvăluit că este bolnavă, motiv din cauza căruia a luat o decizie radicală. Iubita lui Răzvan Simion e redusă la tăcere din cauza afecţiunbii.

Lidia Buble a mărturisit prietenilor virtuali că s-a trezit, miercuri dimineaţă, răguşită. Afecţiunea îi poate afecta corzile vocale, motiv pentru care a luat decizia de a nu mai cânta şi în weekend este hotărâtă să se supună unei pauze vocale.
”Nu am fumat niciodată, nu pot nici măcar să suport fumul de ţigară. M-am trezit foarte răguşită de dimineaţă. Fac şi un tratament acasă şi weekendul acesta vreau să iau o pauză vocală. Nu o să mai cânt în seara asta, pentru că aşa cum am spus sunt răguşită şi nu vreau să-mi forţez corzile vocale. Nu am răcit, ci doar sunt puţin răguşită”, le-a spus Lidia Buble prietenilor virtuali.

Cu toate astea, artista a cedat în cele din urmă insisţenţelor fanilor şi a cântat refrenul melodiei ”Mi-e bine”.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video