Acasă » Showbiz » Showbiz intern » ”Nu îmi explic”. Cu câteva zile înainte să nască, Sore a făcut anunţul

”Nu îmi explic”. Cu câteva zile înainte să nască, Sore a făcut anunţul

De: Cancan 17/03/2016 | 11:12
”Nu îmi explic”. Cu câteva zile înainte să nască, Sore a făcut anunţul

 

Sore este în culmea fericirii, şi asta pentru că urmează să nască peste câteva zile, iar joi le-a spus prietenilor ei virtuali ce o să ajungă fetiţa ei.
 

Cântăreaţa a scris pe pagina ei de Facebook că fetiţa o să ajungă artistă. ”Pun pariu că Erin o să fie artistă. Altfel nu îmi explic cum compun, înregistrez doar cu câteva zile înainte de a naşte. Muzica ne uneşte”, a spus blonda. La scurt timp, prietenii ei virtuali au început să dea like şi să comenteze. ” Cu o mamică artistă şi foarte talentată, nu are cum să nu fie şi ea tot artistă”, a scris cineva.
De 8 Martie, Sore a ţinut să-i mulţumească mamei sale. ” Pentru că mai sunt câteva zile şi voi deveni şi eu mamică, am realizat cât te-am supărat în adolescenţă când mai ‘răspundeam’ sau când aveam impresia că eu le ştiu pe toate. De 26 de ani mă protejezi şi mă iubeşti cum nimeni nu o face, aşadar iartă-mă pentru că n-am ştiut să-mi cer mereu scuze. Sunt tot ceea sunt astăzi datorita ţie!”, i-a transmis vedeta mamei sale. (B.G.)

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video