Acasă » SOC » Si-a omorat ultimii sase bebelusi

Si-a omorat ultimii sase bebelusi

De: Cancan 22/10/2007 | 00:00
Si-a omorat ultimii sase bebelusi

ASCUNZATOARE. Nou-nascutii au fost pusi in saci de plastic si dusi in beciul casei O frantuzoaica, in varsta de 34 de ani, si-a ucis cu sange rece ultimii sase bebelusi pe care i-a adus pe lume. Ea a fost arestata la sfarsitul saptamanii trecute, intr-un orasel din nord-vestul Frantei. Femeia a marturisit ca si-a omorat copiii si ca i-a ascuns, in saci de plastic, in beciul casei in care locuia. Cadavrele micutilor au fost descoperite de actualul iubit al frantuzoaicei, care a anuntat imediat politia. Se pare ca iubitul femeii este tatal biologic al ultimului bebelus omorat. Ceilalti cinci copii ucisi erau copiii frantuzoaicei criminale cu fostul ei partener de viata, de care se despartise anul trecut. Femeia a declarat ca a nascut, de fiecare data, singura, iar la scurt timp dupa nastere si-a ucis bebelusii, fie strangulandu-i, fie sufocandu-i. Frantuzoaica are un singur copil in viata. (D.A.)

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video