Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Ştefan Bănică îşi aminteşte cum a ajuns prima oară la radio: ” Făceam pipi pe mine”

Ştefan Bănică îşi aminteşte cum a ajuns prima oară la radio: ” Făceam pipi pe mine”

De: Cancan 18/02/2013 | 13:24
Ştefan Bănică îşi aminteşte cum a ajuns prima oară la radio:  Făceam pipi pe mine

Ştefan Bănică şi-a adus aminte de momente inedite din copilăria sa.

Invitat la Magic FM, Ştefan Bănică a vorbit despre concertele sale de la începutul lunii martie, dar şi despre amintiri dragi.

„Îmi amintesc când am fost prima dată la radio. Nu este o amintire prea plăcută. Eram foarte mic şi am fost cu taică-meu, care înregistra ceva, iar eu făceam pipi pe mine. El mi-a zis să stau cuminte, să nu fac gălăgie, că se înregistrează. Am stat vreo oră şi ceva. Imaginează-ţi şi tu cum am stat”, a povestit Ştefan.

(D.B.)

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video