Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Stefan Banica Jr, despre Alexandra Stan: „Imi pare rau cand aud asemenea lucruri! Regret pentru ce s-a intamplat”

Stefan Banica Jr, despre Alexandra Stan: „Imi pare rau cand aud asemenea lucruri! Regret pentru ce s-a intamplat”

De: Cancan 22/06/2013 | 09:00
Stefan Banica Jr, despre Alexandra Stan: Imi pare rau cand aud asemenea lucruri! Regret pentru ce s-a intamplat

Stefan Banica Jr. a vorbit despre problema Alexandrei Stan. Interpretului ii pare rau sa auda astfel de cazuri de violenta si considera ca artista si-a cladit o cariera frumoasa, care trebuie sa evolueze in continuare.

Artistul consideră că cele mai potrivite persoane de la care Alexandra Stan poate primi sfaturi sunt nimeni alţii decât părinţii ei.

„Îmi pare rău când aud asemenea lucruri! E foarte greu să dai sfaturi în astfel de cazuri, cel mai bine o pot sfătui părinţii ei. Eu îi urez însănătoşire grabnică şi să îşi vadă mai departe de carieră, pentru că are o carieră frumoasă. Eu mă bucur mult pentru ascensiunea ei. Regret pentru ce s-a întâmplat acum, dar cred că părinţii ei ştiu cel mai bine ce e de făcut”, a declarat Ştefan Bănică, pentru Ring.

Ionut Chiperi

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video