Acasă » SOC » Un barbat din Galati si-a dat foc pentru ca nu mai suporta sa se certe cu familia

Un barbat din Galati si-a dat foc pentru ca nu mai suporta sa se certe cu familia

De: Cancan 21/04/2011 | 00:00
Un barbat din Galati si-a dat foc pentru ca nu mai suporta sa se certe cu familia

Un barbat din Galati si-a dat foc in propria casa, din cauza neintelegerilor in familie si a problemelor zilnice.

Ioan Veliche, in varsta de 61 de ani – din Jorasti judetul Galati, s-a saturat sa se lupte cu viata si a ajuns la concluzia ca este mai bine pentru el sa paraseasca aceasta lume, numai ca a ales o metoda terifianta de a-si pune capat zilelor, el s-a autoincendiat si a ars ca o torta, fiind gasit de rude in timp ce se zbatea in cele mai mari chinuri posibil. Focul a fost stins, iar omul a fost transportat la spital de catre medicii de la SMURD care l-au gasit aproape carbonizat.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video