Acasă » Showbiz » Showbiz intern » VIDEO Cruduta a dat din nou radarul politiei peste cap! A luat amenda pentru ca a condus cu viteza, dupa ce si-a pierdut permisul pentru acelasi lucru!

VIDEO Cruduta a dat din nou radarul politiei peste cap! A luat amenda pentru ca a condus cu viteza, dupa ce si-a pierdut permisul pentru acelasi lucru!

De: Cancan 02/12/2011 | 00:00
VIDEO Cruduta a dat din nou radarul politiei peste cap! A luat amenda pentru ca a condus cu viteza, dupa ce si-a pierdut permisul pentru acelasi lucru!

Daniela Crudu si-a facut aparitia la emisiunea "Un show Pacatos" mai devreme decat era cazul. Ea a venit iar fara Bianca Dragusanu, care este in continuare bolnava.

Luata la rost de Capatos si Stoian, Cruduta le-a povestit acestora ca a venit mai repede la emisiune pentru ca a condus cu viteza masina, lucru pentru care a primit si o amenda de circulatie. Acest lucru se intampla dupa ce ieri Cruduta a ramas fara permis pentru ca rula cu 105 kilometri la ora pe strazile din Capitala.

„Nu mai trebuie sa ies din casa. M-a oprit politia pentru viteza. Nu aveam viteza prea mare, vreo 75. Permisul mi l-au luat deja ieri, azi mi-au dat doar amenda”, a spus Cruduta la Capatos.

Aceasta noua amenda primita de Cruduta se aduna la cea de 603

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video